Autoryzowany partner


Nasze produkty

Kamery PTZ

SNC-ZP550

SNC-ZP550 Sony to wewnętrzna kamera hybrydowa PTZ, która doskonale nadaje się do prowadzenia nadzoru wideo na dużych przestrzeniach. 

Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji kamera hybrydowa  SNC-ZP550 Sony może być stosowana zarówno w tradycyjnych, analogowych systemach telewizji przemysłowej, jak i nowoczesnych, sieciowych instalacjach CCTV IP.

Wyposażona w niezawodny mechanizm PTZ oraz potężny 28-krotny zoom optyczny, doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których konieczne jest śledzenie i identyfikowanie obserwowanych osób i przedmiotów. Kamera szybkoobrotowa SNC-ZP550 Sony korzysta z zaawansowanego technologicznie przetwornika obrazu EXMOR CMOS, który generuje krystalicznie czysty i niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości do 1280 x 1024 pikseli (1,3 MP). Kolejnym atutem modelu SNC-ZP550 jest inteligenta analiza wideo bazująca na platformie DEPA Sony, która w dużym stopniu poprawia jakość pracy systemów nadzoru wideo. Na uwagę zasługuje także prawdziwa funkcja Dzień/Noc (realizowana na drodze optycznej),  technologia Wide-D (szeroki zakres dynamiki), wbudowane gniazdo kart pamięci SD do lokalnego zapisu danych oraz opcja zasilania bezpośrednio z sieci komputerowej hPoE.