Autoryzowany partner


Nasze produkty

Kamery PTZ

SNC-ZR550

Kamera hybrydowa PTZ SNC-ZR550 Sony to profesjonalne narzędzie dozorowe, które może być stosowane zarówno w analogowych, jak i cyfrowych instalacjach telewizji przemysłowej. 

Wyposażona w potężny 28-krotny zoom optyczny oraz inteligentną analizę obrazu (DEPA Sony), doskonale sprawdza się w instalacjach monitoringu wizyjnego, od których wymaga się najwyższej skuteczności w identyfikacji obserwowanych osób i przedmiotów.

Kamera szybkoobrotowa PTZ SNC-ZR550 Sony generuje obraz w oparciu o przetwornik EXMOR CMOS. Zapewnia on wierne odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarcza doskonałej jakości obraz w rozdzielczości do 1280 x 1024 pikseli (1,3 MP) z prędkością maksymalną 30 kl./s. Kamera PTZ SNC-ZR550 została wyposażona w prawdziwą funkcję Dzień/Noc (realizowana na drodze optycznej), dzięki czemu nadaje się do prowadzenia obserwacji przez 24 godziny na dobę. Warto także wspomnieć o innych właściwościach, takich jak: technologia Wide-D (szeroki zakres dynamiki), wbudowane gniazdo kart pamięci SD do lokalnego zapisu danych oraz opcja zasilania bezpośrednio z sieci komputerowej PoE.