Autoryzowany partner


Nasze produkty

Kamery IP obrotowe

Nazwa produktu Opis produktu
SNC-EP521 SNC-EP521

SNC-EP521 to profesjonalna, szybkoobrotowa kamera telewizji przemysłowej IP, która została odpowiednio przystosowano do pracy w środowisku wewnętrznym oraz do prowadzenia obserwacji przez 24 godziny na dobę (prawdziwa funkcja Dzień/Noc realizowana na drodze optycznej). 

SNC-EP550 SNC-EP550

Wewnętrzna kamera szybkoobrotowa IP SNC-EP550 to wysokiej klasy urządzenie dozorowe, które doskonale nadaje się do budowy całodobowych systemów telewizji przemysłowej IP dla rozległych obszarów. 

SNC-EP580 SNC-EP580

SNC-EP580 to zaawansowana technologicznie kamera IP PTZ, oferująca 20-krotne zbliżenie optyczne oraz doskonałej jakości obraz w rozdzielczości Full HD 1080, dzięki czemu pozwala na dokładną wideoweryfikację obserwowanych osób i przedmiotów. 

SNC-RS86P SNC-RS86P

SNC-RS86P to wysokiej jakości kamera szybkoobrotowa IP z 36-krotnym zoomem optycznym, która dzięki zastosowanej obudowie o podwyższonej odporności na akty wandalizmu i warunki pogodowe, doskonale nadaje się do budowy zewnętrznych instalacji CCTV IP dla dużych przestrzeni. 

SNC-RH164 SNC-RH164

SNC-RH164 to zewnętrzna kamera sieciowa z mechanizmem PTZ, która została odpowiednio przystosowana do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych oraz w miejscach, gdzie konieczne jest szczegółowe identyfikowanie obserwowanych osób i przedmiotów.